205 kilometara za Dan županije

Sudionici ispred zgrade Županije

Sudionici ispred zgrade Županije

Jučer, 1.9.2013., u suradnji s ZU HVIDR-a VPŽ članovi našeg kluba Mario Vida i Tomsilav Puhanić odvezli su vožnju dugu 205 kilometara povodom obilježavanja dana Virovitičko-podravske županije, ali i odavanja počasti svim poginulima u Domovinskom ratu iz naše županije, te smo u sklopu vožnje položili vijence i zapalili svijeće na više od deset spomen obilježja diljem županije.

U vožnji su sudjelovali hrvatski branitelji, članovi našeg kluba, biciklističkih klubova iz Virovitice (BK Bor) i Slatine (BK Slatina), Keks (klub za ekspedicionizam i sporta iz Virovitice), te Zeleno srce – rekareacijsko društvo iz Pitomače. Ovo je našem klubu sedma vožnja u sklopu suradnje s ZU HVIDR-om VPŽ, te se ponovno zahavljujemo predsjedniku Nenadu Križiću koji je glavni pokretač ovih akcija i naravno našoj pratnji iz kombija bez kojih ne ide:) Fotografije možete pogledati u galeriji.

Čestitke svima koji su odvezli ovih ne lakih 205 kilometara!